Vítejte …

Nejsme standardní pension ani hotel, lidé k nám jezdí za pohodou a klidem – pokud k nám přijedou, stávají se součástí naší rodiny. Jednoduše řečeno, pokud nemáte chalupu, babičku či tetu z venkova, můžete přijet třeba k nám – věřte, že se tu budete cítit opravdu jako doma. Domácí rodinné prostředí, přátelská atmosféra – to vše a mnohem víc toho u nás čeká právě na Vás.


K dispozici jsou vám tři pětilůžkové apartmány, které se neliší dispozičně, každý z nich je ale jinak barevně laděný.

Základní vybavení apartmánů:

  • obytná kuchyně, přístupná z pavlače, s plně vybaveným kuchyňským koutem (varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, dvouplotýnková varná deska, lednička s mrazákem, myčka nádobí, utěrky, mycí prostředky, základní koření a drobnosti jako čaj, káva, cukr, sůl), jídelní kout a dětská stolička, rozkládací kanapíčko pro odpolední dřímání, celodřevěné schodiště do ložnice opatřené brankou pro malé děti,
  • ložnice pro 4 osoby s dětskou postýlkou, celodřevěné postele se sendvičovou matrací vyrobenou z vysoce kvalitních polyurethanových pěn (české firmy PURTEX) pro Váš klidný a pohodlný spánek, lůžkoviny firmy Tibex,
  • koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, ručníky.

Selský dvůr - dispozice

Na vyžádání Vám rádi zapůjčíme nočník a dětskou vaničku. Za drobnou úplatu nabízíme použití pračky, sušičky, žehličky. Zapůjčíme Vám také různé hry a hračky nejen pro malé děti – např. šipky, pétanque, kroket, stolní deskové hry (Česko, Dostihy a sázky).
V každém apartmánu navíc čekají hračky pro malé děti – kostičky, autíčka, panenka a další.

Dvůr pak nabízí zábavu jak pro naše nejmenší (pískoviště, domeček pro děti včetně hraček a odpichovadel, trampolína), tak pro celou rodinu (zastřešené místo pro grilování, posezení pod pavlačí, místo pro hry ve dvoře a na rozlehlých loukách v těsném okolí statku.

Děti i jejich rodiče si také mohou vyzkoušet různé výtvarné techniky v naší dílně (lze vybírat z aktuální nabídky, nebo se domluvit na individuálním výtvarném programu).